Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Lør 12 Okt
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Bygdø) Bygdø Høsttreff
Badminton   Badminton   Huk Aveny 45, 0287 Oslo Information about the tournament can be found…
Lør 26 Okt
kl 00:00 - 23:30
[Team series T1]: Serierunde 1 / Series round 1
Badminton   Badminton  
Lør 2 Nov
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Frogner) Frøgnerhøna
Badminton   Badminton   Trondheimsvegen 350, 2016 Frogner Information about the tournament can be found…
Lør 9 Nov
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Vestre Aker) Racketspesialisten.no
Badminton   Badminton   Jarbakken 1, 0767 Oslo Information about the tournament can be found…
Lør 16 Nov
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Asker) Asker Open
Badminton   Badminton   Brages vei 2, 1387 Asker Information about the tournament can be found…
Lør 30 Nov
kl 01:00 - 00:30
[Team series T1]: Serierunde 2 / Series round 2
Badminton   Badminton  
Lør 7 Des
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Haugerud) Haugerud cup
Badminton   Badminton   Tvetenveien 181/183, 0673 Oslo Information about the tournament can be found…
Lør 25 Jan 2020
kl 01:00 - 00:30
[Team series T1]: Serierunde 3 / Series round 3
Badminton   Badminton  
Lør 18 Apr 2020
kl 00:00 - 23:30
[Team series T1]: Serierunde 4 / Series round 4
Badminton   Badminton   More information will come. Changes may follow.
Lør 9 Mai 2020
kl 00:00 - 23:30
[Team series T1]: Serierunde 5 / Series round 5
Badminton   Badminton   More information will come. Changes may follow.
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 20 Sep
kl 20:00 - 01:00
[Social]: OSI Badminton bli kjent kveld/social gat
Badminton   Badminton  
Information will be posted on our Facebook-group…   Les mer  
Lør 14 Sep
kl 00:00 - 23:30
[Team series T1]: Kvalifikasjon til 1. divisjon/Qu
Badminton   Badminton   Jarbakken 1, 0767 Oslo
Qualification to 1st division for team series. It…   Les mer  
Man 3 Jun
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Man 27 Mai
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 24 Mai
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 22 Mai
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 20 Mai
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 17 Mai
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 13 Mai
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 3 Mai
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 29 Apr
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 26 Apr
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 22 Apr
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 19 Apr
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 17 Apr
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 15 Apr
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 12 Apr
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 8 Apr
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 5 Apr
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 1 Apr
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 29 Mar
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 17:30 - 18:30
Training 2 (Domus Athletica)
Badminton   Domus Athletica
Entire hall   Les mer  
Man 25 Mar
kl 20:30 - 21:45
Training 1 (Blindern Athletica)
Badminton  
Entire hall   Les mer  
Fre 22 Mar
kl 17:30 - 20:45
Training 3 (Domus Athletica)
Badminton  
2/3 courts from 17.30-19.00. All courts from…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline